citibank.com Obrovské půjčkové a úvěrové online centrum.

Posted on Září 2nd, 2014 in Bankovní půjčky by lucie

Bankovní produkty přehledně a na jednom místě

Účty, spoření, investice, kreditní karty, půjčky a pojištění na jednom místě? Ano. Vše můžete zařídit přehledně na jednom místě. Stačí, když navštívíte webové stránky Citibank.cz – banky s historií a tradicí.Co je Citibank.cz?

Citibank.cz působí na českém trhu od roku 1991 a nabízí kompletní nabídku bankovních produktů a služeb širokému spektru zákazníků. Jedná se o globální společnost, která má za sebou ve světě více jak 200 let úspěšné historie, podniká ve více jak 160 zemích světa a spravuje zhruba 200 milionů klientských účtů. Služby společnosti Citybank jsou nabízeny  fyzickým osobám, firmám, vládám a institucím. Jedná se o širokou řadu finančních produktů a služeb včetně osobního bankovnictví a úvěrových produktů, firemního a investičního bankovnictví, obchodování s cennými papíry, transakčních služeb a služeb wealth managementu.

Komplexní řešení pro vaše finance

Na stránkách Citibank.cz můžete nalézt komplexní řešení pro vaše finance. Tato banka totiž nabízí jedinečné balíčky služeb, se kterými získáte svobodu a komfort, vysokou úroveň bankovních služeb a nadstandardní zhodnocování svých prostředků. Vybrat si můžete jak balíček pro samostatné klienty, pokud jste zvyklí ovládat si svůj účet prostřednictvím internetového, mobilního či telefonního bankovnictví, nebo nadstandardní balíček určený pro náročné klienty, kteří potřebují aktivně nakládat se svými finančními prostředky a zároveň hledají individuální péči osobního bankéře.

Zhodnocení volných finančních prostředků

Pokud máte přebytečné finance, které chcete zhodnotit, tak i zde vám podá Citibank.cz pomocnou ruku. Můžete si totiž vybrat z nabídky výhodných termínovaných vkladů nebo si zřídit spořicí účet a zhodnotit tak své úspory. Citibank.cz vám nabízí nejen spořící účet v korunách a eurech, ale také termínované vklady v Kč, USD, EUR a GBP.

Rychlá půjčka bez ručitele

U Citibank.cz si můžete sjednat také rychlou půjčku bez ručitele, bez návštěvy pobočky a bez vyptávání, na co peníze využijete. Půjčit si mohou i podnikatelé, která jim bude uzpůsobena přímo na míru.

Kromě těchto služeb nabízí banka Citibank ještě celou řadu dalších produktů, které můžete za výhodných podmínek využít. Citibank.cz je obrovské půjčkové a úvěrové online centrum, kde si můžete zažádat o bohatou nabídku služeb prostřednictvím internetu. Stačí navštívit webové stránky Citibank.cz, případně se obrátit na zákaznickou linku +420 233 062 222 nebo na e-mail zakaznicky.servis@citi.com.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *