Úvěr od Buřinky recenze

Posted on Říjen 29th, 2013 in Bankovní půjčky by pavel

 Stavební spoření od Buřinky

Stavební spořitelna České spořitelny je známá pod svým marketingovým názvem Buřinka. Každý ji určitě dobře zná, jelikož Buřinka obsluhuje statisíce klientů napříč celou republikou a její reklamy zná určitě každý. Stavební spoření od Buřinky je klasickým finančním produktem, který splňuje nejnáročnější kritéria, i když v posledním období se na tomto trhu díky zásahům státu trošku přiostřilo a stavební spořitelny se chytají každého stébla. Co ale pořád táhne, jsou úvěry od Buřinky a to se jen tak nezmění.Kvalitní úvěr

Úvěr od Buřinky a jeho recenze je celkem jednoduchá. Je potřeba si uvědomit, že Buřinka patří k největším poskytovatelům úvěrů u nás. Jde o to, že díky své plošně hojně zastoupení klientele stavebního spoření, je i přední poskytovatel úvěrů ze stavebního spoření. Vybírat si klienti mohou mezi řádným úvěrem a překlenovacím úvěrem ze stavebního spoření. Každý se použije v jiné životní situaci a v jiné fázi spoření na účtu stavebního spoření. Překlenovací úvěr si můžete vzít okamžitě, na řádný úvěr od Buřinky si musíte počkat.

Recenze úvěru

Recenze úvěru od Buřinky spočívá především v recenzi každého jednotlivého pracovníka společnosti. Produkt jako takový se nevymyká běžným standardům a vesměs jsou všechny stavební spořitelny velice podobné. Co je ale odlišuje, je přístup ke klientům. Buřinka se logicky snaží působit na své klienty jako renomovaná stavební spořitelna, která vám dokáže pomoci i na klasických pobočkách banky. Jde o to, že nemusíte hledat finančního poradce nebo pobočku Buřinky, ale vše zvládnete na pobočce České spořitelny, čímž se výrazně rozšiřuje okruh míst, kde můžete svůj úvěr získat.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *