fastfin.cz Rychlé půjčky a zápůjčky online.

Posted on Červenec 28th, 2014 in Půjčka před výplatou by lucie

Rychlá online půjčka zdarma – proč to nevyužít

Znáte velmi dobře situace, kdy otevřete peněženku a zjistíte, že už v ní vlastně nic není? Při kontrole bankovního účtu vám zůstávají jen oči pro pláč? A zrovna byste potřebovali zaplatit složenku, která vám přistála ve schránce, děti se dožadují peněz na školní výlet, nebo se vám zrovna zákonem schválnosti rozbila pračka. Co v takové chvíli? Řešením je rychlá půjčka online.


Peníze během pár minut

Nemusíte se obávat. Složenku zaplatíte, děti pošlete na výlet a pračku pořídíte novou. Stačí, když jednoduše využijete možnosti krátkodobé půjčky. Navštivte webové stránky Fastfin.cz, kde si můžete zažádat o online půjčku do výše až 12.000 korun. A co víc – nemusíte nikam chodit, peníze získáte z pohodlí vašeho domova a navíc budou připsány na váš účet během několika minut od schválení.

První půjčka zdarma

Nebankovní půjčky jsou známy svým vyšším úrokem, než jaký mají půjčky bankovní. A také jim mnoho lidí nedůvěřuje, protože se obávají, aby se nedostali do ještě větších finančních problémů, než které mají. Fastfin.cz chce svým klientům poskytnout záruku, že jedná férově, že se nejedná o žádný podvod a že se o své klienty stará, jak nejlépe dovede. Proto můžete využít možnosti získat první sms půjčku zcela zdarma. Půjčíte-li si například dva tisíce, tak po 28 dnech vrátíte opět jen dva tisíce. Bez poplatků, bez vysokých úroků.

Stačí vám jedna koruna

Pokud si žádáte na portále Fastfin.cz o nebankovní půjčky poprvé, je nutné, abyste se zde zaregistrovali, a zaplatili registrační poplatek jednu korunu převodem z účtu. Tato platba potvrdí a ověří existenci vašeho bankovního účtu, na který vám budou následně zaslány peníze z poskytnuté půjčky. Po registraci a zaplacení jedné koruny už si pak jednoduše vyberete, kolik chcete půjčit a na jak dlouho, a počkáte na kontaktování pracovníkem společnosti Fastfin.cz, který vám sdělí, zda byla půjčka schválena či nikoliv. Po úspěšném schválení online půjčky vám budou peníze během několika minut převedeny na váš účet.

Jestliže se rozhodnete využít možnosti krátkodobé půjčky Fastfin.cz, stačí, když navštívíte webové stránky společnosti. Se svými dotazy se můžete obracet také na klientský servis na telefonním čísle 733 787 200 nebo na e-mailovou adresu info@fastfin.cz.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *