onepujcka.cz – Vysoká schvalovatelnost

Posted on Září 27th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Půjčka na dosah pro každého s příjmem

Hledáte řešení, jak získat finanční výpomoc? Podejte si jednoduchou online žádost a peníze mohou být vaše. Nemusíte nikam chodit, stačí se připojit na internetové stránky onepujcka.cz a během chvíle můžete získat až 150 tisíc korun.


Jak to funguje?

Onepujcka.cz je internetový portál, kde můžete získat nebankovní půjčku od skupiny CRESCO GROUP s.r.o. Výhodou této půjčky je její vysoká schvalovatelnost. Na půjčku může dosáhnout každý ve věku od 18 do 65 let, kdo má trvalý zdroj příjmů a je občanem České republiky. Půjčka je bez ručitele, bez spolužadatele, bez ručení nemovitostí a bez dokládání účelu. Peníze tak můžete využít na cokoliv chcete, ať už na zařízení domácnosti, nákup nového oblečení nebo třeba dovolenou. Je to jen na vás.

Pro získání půjčky stačí vyplnit jednoduchý online formulář na stránkách Onepujcka.cz a počkat na kontaktování pracovníkem zákaznického servisu, který s vámi probere veškeré detaily. Pokud by se náhodou nezadařilo a půjčka vám nebyla z nějakého důvodu schválena, pokusí se pro vás váš kontaktní pracovník najít nějakou alternativu, aby vám pomohl získat potřebné finance.

Kolik je možné si půjčit?

Na portálu Onepujcka.cz si můžete zažádat o půjčku od deseti do 150 tisíc korun, a to se splatností 12 až 84 měsíců. Splátky budou pravidelné a rovnoměrně rozložené, proto každý měsíc přesně víte, jakou částku budete muset zaplatit.

Lhůta na rozmyšlenou

Onepujcka.cz má kromě vysoké schvalovatelnosti ještě další výhodu, a to možnost 30 denní lhůty na rozmyšlenou, pokud vám půjčka nebude vyhovovat. A dalším bonusem je možnost odkladu až čtyř měsíčních splátek, pokud se dostanete do finančních problémů a nebudete moci splátku zaplatit.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *