Novomanželská půjčka 2015 / 2016

Posted on Září 17th, 2015 in ostatní půjčky by astr

Novomanželská půjčka 2015 / 2016

Mnoho starších lidí dodnes s nostalgií vzpomíná na dobu před rokem 1989, kdy novomanželé dostávali velmi výhodně půjčky. Současnost je ovšem zaměřena zejména na zisk a tak novomanželské půjčky téměř vymizely. A jaká je situace v této oblasti pro roky 2015 / 2016?Výhodná půjčka Cofidis na základě oddacího listu

Nebankovní společnost Cofidis je poskytovatel, který nabízí finanční produkt s názvem Novomanželské půjčka. Pokud jste měli svatbu, tak na základě předloženého oddacího listu můžete získat půjčku ve výši 200 000 Kč na dobu 90 měsíců.

Hlavní výhody půjčky

  • příznivá úroková sazba
  • fixní úrok po celou dobu půjčky
  • možnost pojištění proti neschopnosti splácet

O Novomanželskou půjčku Cofidis můžou požádat plnoletí občané České a Slovenské republiky s trvalým pobytem v ČR. Podmínkou je trvalý příjem a negativní zápis v registrech dlužníků. Také je nutné mít bankovní účet a telefon.

Jaké mají novomanželé další možnosti

Jestliže by vám nabídka Cofidis z jakéhokoliv důvodu nevyhovovala, můžete se poohlédnout jinde. Většina nebankovních společností nabízí různě vysoké bezúčelové půjčky. Ty se tedy nenazývají půjčkami pro novomanžele, protože je může získat kdokoliv. Navíc o ně může většinou zažádat pouze 1 z partnerů.

Jejich výhodou je, že existují nabídky i pro zájemce o půjčku bez doložení příjmů, se zápisem v registrech dlužníků nebo jsou dokonce akce na první půjčku zdarma.

Například první půjčku zdarma do 8 000 Kč nabízí nebankovní společnost Zaplo s dobou splatnosti až 30 dnů. Půjčku do 4 999 Kč můžete mít zdarma i u Japonské půjčky, pokud ji vrátíte do 14 dnů.

Jestliže budete potřebovat výrazně větší objem peněz, podívejte se po půjčce Cetelem. Ta nabízí 20 000 Kč až 1 000 000 Kč od 6 do 96 měsíců. U takto vysokých částek je ovšem potřeba počítat s nutností doložit příjmy za poslední 2 měsíce.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *