finemoney.cz – Solidní nebankovní půjčky?

Posted on Říjen 30th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Nebankovní půjčka s ručením nemovitostí

Potřebujete peníze, ale v bance vám nepůjčí? Hledáte řešení, jak získat větší finanční hotovost? Nestačí vám malá částka, kterou nabízí půjčky před výplatou? Hledáte-li solidní nebankovní půjčky, pak můžete využít nabídky od Finemoney.cz, která vám nabízí možnost získat až pět milionů korun. Úvěr na cokoliv

Na internetových stránkách Finemoney.cz můžete získat úvěr na cokoliv, a to ve výši od 50 tisíc korun až do pěti miliónů. Podmínkou však je, že musíte ručit nemovitostí a mít pravidelný příjem. Pokud splňujete tyto dvě podmínky, pak už jen stačí, aby vám bylo více jak 18 let, předložili jste dva doklady totožnosti a vlastnický list k nemovitosti. A jakmile bude půjčka schválena, peníze jsou vaše.

Jak zažádat

O bezúčelový úvěr od společnosti Fine money můžete zažádat pomocí jednoduchého kontaktního formuláře na oficiálních internetových stránkách Finemoney.cz nebo prostřednictvím bezplatné telefonní linky na čísle 800 200 555. K dispozici je vám pak také e-mailová adresa info@finemoney.cz. Můžete si tak tedy vybrat tu nejlepší a nejvýhodnější variantu pro vás.

Žádné poplatky předem

U nebankovní půjčky od Fine money neplatíte žádné poplatky předem. Jakmile odsouhlasíte podmínky, které s vámi probere pracovník klientského servisu, bude vás kontaktovat odhadce, který odhadne hodnotu vaší nemovitosti, na základě které pak záleží výše půjčky, kterou můžete získat. Poplatky se vás začnou týkat až ve chvíli kladného posouzení půjčky.

Kdy dostanete peníze

Jakmile vyplníte žádost na Finemoney.cz nebo zavoláte na klientskou linku 800 200 555 a domluvíte si termín s odhadcem, jde už pak vše jako po másle. Po ocenění nemovitosti se dozvíte přesnou částku, kterou si můžete půjčit, podepíšete úvěrovou smlouvu a peníze v podobě zálohy dostanete hned na ruku, nebo vám budou peníze zaslány na účet. Zbývající částku vašeho úvěru pak obdržíte po zapsání zástavního práva do katastru nemovitostí.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *