Kouzelná půjčka zkušenosti

Posted on Červenec 3rd, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Je Kouzelná půjčka kouzelná?

Možná jste si položili otázku, proč je Kouzelná půjčka kouzelná, zda vám někdo něco vykouzlí, nebo zda se máte spíše obávat a očekávat nějaké problémy… Co to tedy vlastně Kouzelná půjčka je a jaké s ní máte zkušenosti?

Kouzelná půjčka je produktem nebankovního sektoru, který nabízí poskytnutí půjčky ve výši až 50 tisíc korun. A v čem je tedy kouzelná? Především v rychlosti poskytnutí financí. Peníze totiž můžete mít na vašem účtu do jedné hodiny po schválení.


Jak zažádat o Kouzelnou půjčku

Kouzelná půjčka je poskytována přes internet, stačí vyplnit on-line žádost a vyčkat na kontaktování pracovníkem klientského centra. Nemusíte tedy nikam chodit, vše vyřídíte pomocí internetu a telefonu. Nepůjdete ani nikam podepisovat smlouvu, peníze vám budou zaslány na účet a neplatíte žádné poplatky předem.

K vyřízení vám navíc stačí jen dva doklady totožnosti a nahlášení místa vašeho zaměstnání. Společnost si zároveň prověří vaše údaje v externích databázích a zjistí si, zda nejste v insolvenci či konkurzu, nebo proti vám není vedeno exekuční řízení.

Kolik si můžete půjčit

Pokud ještě nepatříte k prověřeným klientům, poskytne vám společnost první půjčku do maximální výše 10 tisíc korun. Při opakované půjčce máte možnost zažádat si o částku až 50 tisíc korun. Splatnost si můžete nastavit až na dobu jednoho měsíce, přičemž je možné si termín splacení za mírný poplatek až dvakrát posunout. Vaši půjčku tak tedy musíte splatit nejpozději do tří měsíců.

Zkušenosti klientů

A jaké jsou zkušenosti klientů? Kouzelná půjčka je hodnocena velmi pozitivně. I když na půjčku nedosáhnou úplně všichni, chová se alespoň společnost zodpovědně a půjčí pouze těm klientům, u kterých si je jistá, že budou schopni půjčku splácet. Jednání společnosti je velmi rychlé, vstřícné a operátoři jsou milí a ochotní. Kouzelná půjčka není založená na žádných skrytých poplatcích či nesrozumitelných podmínkách.

Pokud si využijete nabídku Kouzelné půjčky, nemusíte se obávat, že uděláte chybu.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *