g.e.money bank

Posted on Červen 3rd, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

GE Money Bank – ideální partner pro finanční operace

Hledáte-li banku specializovanou na spotřebitelské úvěry všeho druhu, leasingy, kreditní karty, refinancování a konsolidace, pak je GE Money Bank tou pravou volbou. GE Money bank má silné finanční zázemí skupiny General Electric, která působí ve více jak sto zemích po celém světě a jejíž portfolio sahá od výroby leteckých motorů, přes telekomunikace, stavebnictví, lékařskou techniku až po poskytování finančních služeb.První česká pobočka GE Money Bank byla otevřena v roce 1998 a v současné době se tato banka řadí mezi největší české peněžní ústavy. Specializuje se na bankovní služby jak pro občany, tak malé i střední podniky, kteří si zde mohou založit účet, spoření, vzít si půjčku či hypotéku, nebo investovat své peníze. Vstřícnou politiku a inovativní nabídky GE Money Bank využívá už zhruba milion klientů. Díky silné a dlouhé tradici se stabilním zázemím se nemusíte obávat o své peníze, pokud je svěříte do opatrovnictví této banky.

GE Money Bank má velmi dobře propracované internetové bankovnictví, které vám ušetří váš čas zbytečným chozením do banky. Stejně tak má i rozsáhlou síť poboček a bankomatů, kterých je na území České republiky rozmístěno na sedm set, takže si své peníze vyberete bez problémů v každém městě. Pokud nemáte rádi řešení finančních úkonů přes internet a bydlíte na území jižních Čech, pak můžete využít služeb mobilní pobočky, která přijede až k vám. Mezi klienty je také velmi oblíbená komunikace s bankou pomocí zabezpečeného internetového chatu.

Za zmínku určitě stojí také sponzorské aktivity GE Money Bank. Od roku 2008 je tato banka oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. I to hovoří o tom, že má banka opravdu silné zázemí.

To, co klienti GE Money Bank odsuzují, jsou poměrně vysoké poplatky za služby, které jsou ale zase kompenzovány jinými výhodami, jako například finančními odměnami při používání platební karty, nebo různými akcemi spojenými třeba s vyřízením půjčky.

Pokud přemýšlíte o založení nového účtu, vyřešení vašich půjček pomocí konsolidace, o refinancování hypotéky, pořízení kreditní karty nebo o využití spotřebitelského úvěru, pak rozhodně stojí za to navštívit internetové stránky banky nebo nejbližší pobočku a prozkoumat nabízené služby. U GE Money Bank máte jistotu, že jsou vaše finance v bezpečí.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *