Půjčky online Zuno Bank

Posted on Prosinec 11th, 2012 in Bankovní půjčky by admin

Online půjčky, Zuno bank

Nová banka na trhu, Zuno bank nabízí také zajímavé půjčky. Dnes se podívám na výhody a případně nevýhody půjčky od Zuno Bank. Informace k Zuno bank naleznete také na zuno.cz, což je také oficiální stránkou banky Zuno. Zuno banka je členem Raiffeisen bank international, silné zahraniční finanční skupiny.Na trh přichází i s ostatními bankami, jako jsou například Air bank, nebo Equa bank, často se zaměňuje a Aqua bank, ale takovou prozatím v Republice nemáme. Zpátky k Zuno bance a její nabídce půjček a úvěrů. Aktuálně banka používá metodu, kdy se nabízí, že nebudete platit za půjčku absurdní poplatky,dále pak, že jejich smluvní dokumentace je naprosto průhledná a bez jakýchkoliv nestandardních praktik.

Vše je psáno stejným písmem, žádné skryté nebo malým písmem psané dovětky ve smlouvě od Zuno dle jejich stránek nenaleznete. Úroková sazba této banky začíná na 6,9%  ročně.

Pozor, nejedná se o RPSN, které je samozřejmě větší. Mohli by jsme jej definovat jako úrok z úroku. A v podstatě se jedná o jasné měřítko, kolik vlastně za danou půjčku zaplatíte.

Výhody Zuno půjčky jsou především:

Rychlost vyřízení

Jednoduchost, půjčku vyřítíte kompletně online

Zajímavý a v ČR nestandardně nízký úrok

Zázemí velké a známé finanční skupiny RB

 

Půjčka Zuno bank je zajímavá bankovní půjčka, kterou lze bez problémů doporučit. A jaké máte Vy zkušenosti  s půjčkou Zuno? Napište nám své postřehy do diskuze níže…


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *