repujcka.cz – úspora a seříznutí půjček až o 25%

Posted on Listopad 15th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Snižte vaše splátky až o čtvrtinu

Splácíte každý měsíc poměrně vysokou částku za vaše půjčky a přemýšlíte, jak by se na splátkách dalo ušetřit? Zvažovali jste již konsolidace půjček, ovšem nejste si jistí, zda chcete vaše půjčky splácet ještě delší dobu? S řešením nyní přichází společnost Equa bank, která vám garantuje snížení splátek se stejně dlouhou splatností, jakou máte nyní nastavenou.RePůjčka ušetří až 25%

Pokud navštívíte internetové stránky Repujcka.cz, můžete ušetřit na vašich splátkách půjček až 25%. Alespoň to tak svým klientům slibuje společnost Equa bank, která působí na českém trhu od července roku 2011, eviduje na 60 tisíc klientů a má kamenné pobočky na 12 místech České republiky.

Jak funguje Repujcka.cz

Chcete-li ušetřit na splátkách vašich stávajících půjček, navštivte portál Repujcka.cz, který provozuje společnost Equa bank, a s pomocí kalkulačky úspory si spočítejte, kolik můžete ušetřit. Poté vyplňte jednoduchou online žádost, na základě jejíhož odeslání se během chvilinky dozvíte konečný verdikt. Poté po vás bude společnost Equa bank vyžadovat vaši stávající smlouvu a o převod a veškeré další záležitosti se postará za vás.

Proč zvolit RePůjčku

Repůjčka od Equa bank je určena pro všechny, kteří chtějí ušetřit na svých stávajících půjčkách. Díky převedení vaší půjčky do Equa bank můžete ušetřit až čtvrtinu z vašich půjček, a to se zachováním doby splatnosti. Nezaplatíte tedy ani jednu splátku navíc. RePůjčku můžete použít na konsolidované půjčky, jakékoliv hotovostní půjčky, účelové půjčky na nákup automobilu, nebo i jakékoliv jiné neúčelové půjčky. Posouzení žádosti proběhne během jedné minuty, hned se dozvíte, zda byl převod vaší půjčky schválen a vše je navíc bez poplatků. Pokud máte jakékoliv dotazy či nejasnosti, stačí navštívit internetové stránky repujcka.cz, využít klientský servis na telefonu 222 010 222 nebo kontaktní formulář, který je k dispozici také na webových stránkách repujcka.cz.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *