Tesco půjčka bez uvedení příjmů

Posted on Červenec 5th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Peníze už půjčují i v obchodním domě

Už asi všichni jsme si zvykli na to, že si můžeme půjčit peníze buď v bance, nebo v nebankovním sektoru, ať už u jednotlivých společností, nebo od soukromých investorů. Málokdo by však předpokládal, že si bude moci půjčit peníze i od společnosti, která se orientuje na prodej. I to už je však dnes možné.


Společnost Tesco je známá především svými obchodními domy a klasickým maloobchodním prodejem. Nyní ale nabízí svým zákazníkům možnost zprostředkovat si přímo ve svých obchodních domech půjčku.

Kolik si můžete půjčit

Tesco půjčka je poskytována ve výši od 20 tisíc až do 150 tisíc korun, a to se splatností od tří až do pěti let. Samozřejmostí je možnost sjednání pojištění.

Co budete potřebovat

K žádosti o půjčku budete potřebovat dva doklady totožnosti, údaje o vašem zaměstnavateli a číslo vašeho účtu, na který vám budou převedeny peníze po schválení půjčky.

Jak zažádat

O půjčku si můžete zažádat buď přímo v informačních stáncích obchodních domů Tesco, nebo vyplněním online žádosti na internetu. Pokud budete žádat o půjčku přes internet, obdržíte ihned informaci o schválení či neschválení půjčky. Bude-li vám půjčka schválena, budou na vaši adresu zaslány smlouvy k podpisu. Po jejich podepsání a doručení zpět společnosti obdržíte peníze na váš účet.

Výhody půjčky Tesco

Půjčka Tesco je poskytována osobám starším 18 let, které jsou zaměstnány nebo mají trvalý zdroj příjmů, příjmy ale nemusí prokazovat. Její vyřízení je rychlé, neplatí se žádné poplatky předem, ani poplatky za vyřízení či vedení účtu. Sami si můžete zvolit délku splatnosti půjčky a v případě předčasného splacení nezaplatíte ani korunu navíc.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *