Půjčka na OP

Posted on Listopad 3rd, 2013 in Nebankovní půjčky by pavel

Půjčka na občanku

Půjčka na OP, tedy půjčka na občanský průkaz, je nejsnazší formou půjček u nás. Je to celkem jednoduchá, rychlá a hlavně snadná půjčka, na kterou dosáhne skutečně každá osoba v naší zemi, která vlastní občanský průkaz. Jde totiž o jediný dokument, kterým se musíte pro získání půjčky prokázat. Opravdu vám stačí občanka a ještě druhý doklad totožnosti pro potvrzení. Nic víc nemusíte dokládat, shánět ani hledat. Pouze doklady totožnosti totiž fungují jako absolutní identifikace žadatele a především u nižších částek není ani ze zákona jiných dokumentů nebo prověření.Varianty půjčky

Půjčka na OP má několik variant podle toho, komu je určena a jak velká částka je předmětem půjčky. Pokud jde o malé částky od několika set po tisícikoruny, obvykle funguje půjčka na OP jako online nebo sms půjčka. Můžete o ní snadno požádat online, identifikovat se svým občanským průkazem a už jenom počkat na kladné vyřízení. Další půjčky jsou už online půjčky na OP, které vám před poskytnutím peněz nechají prolustrovat registr dlužníků. Jde obvykle o vyšší částky nad deset tisíc korun, kde je stále možné získat půjčku pouze na základě dokladů totožnosti bez nutnosti předkládat potvrzení o příjmu a podobně.

Jak o takové půjčky žádat

O půjčky na OP je nejsnadnější a také nejrychlejší požádat online přes internet. Stačí obvykle vyplnit krátký online formulář, do kterého je potřeba vepsat iniciály a také kontakt, aby vás mohl obratem oslovit pracovník poskytovatele půjčky a domluvit s vámi detaily, které jsou pro půjčku nesmírně důležité. Vše ostatní už potom záleží jenom na vás a na tom, jak rychle se k vám peníze mohou dostat.

 1. petruna
  07 Listopad 2013, 13.27

  nepodvodné půjčky na op, je to ještě dneska možné? Když si někde chci půjčit, je to samoej podvodník.
  Díky za rady, budu vděčný, kde si můžu něco konečně půjčit.

 2. Bilek
  15 Listopad 2013, 13.40

  Petruna tak.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *