finpujcka24.cz – Rychlá online a SMS půjčka ihned

Posted on Září 3rd, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Než vypijete kávu, víte, zda je půjčka schválena

Potřebujete půjčit malou částku peněz, která by pokryla vaše nenadálé výdaje, ale nechce se vám obcházet banky a zjišťovat, která banka vám půjčí? Nemusíte. Vyřiďte si rychlou půjčku z pohodlí vašeho domova během pár minut a nejpozději do jedné hodiny se dozvíte, zda vám byla schválena či nikoliv.


Sms půjčka pomůže okamžitě

O rychlou půjčku až do výše 8 tisíc korun si můžete zažádat přímo z vašeho domova, a to prostřednictvím internetu nebo sms. Jedná se o půjčku bez potvrzení příjmu a bez ručitele. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit jednoduchý formulář na internetu, zaregistrovat se pomocí něho na stránkách Finpujcka24.cz a po registraci uhradit poplatek 1Kč na účet společnosti, aby byla prověřena existence vašeho účtu. Poté si již můžete zažádat o půjčku prostřednictvím internetu nebo zasláním sms ve formátu uvedeném na webových stránkách Finpujcka24.cz. Nejpozději do 60 minut od zaslání žádosti o půjčku se dozvíte, zda vám byla rychlá půjčka schválena, a pokud ano, budou peníze ihned převedeny na váš účet. Peníze tak máte k dispozici téměř okamžitě.

Kdo peníze poskytuje

Sms půjčka na internetových stránkách Finpujcka24.cz je poskytována společností JK Financial s.r.o., která patří k nebankovním poskytovatelům půjček. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně rychlé sms půjčky můžete společnost kontaktovat ve všední dny od 9:00 do 18:00 hodin na telefonním čísle 299 149 222, nebo kdykoliv na e-mailové adrese info@finpujcka24.cz.

Nemůžete splatit půjčku včas?

Pokud se dostanete do finančních problémů a nebudete schopni půjčku splatit včas, můžete si u Finpujcka24.cz zažádat o prodloužení splatnosti. Toto prodloužení je zpoplatněno daným procentem z půjčené částky. O prodloužení si musíte zažádat před uplynutím data splatnosti a zaplatit poplatek za prodloužení. O tuto službu si můžete zažádat maximálně dvakrát.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *