Konsolidace půjček – ušetřete tisíce na poplatcích

Posted on Listopad 23rd, 2014 in ostatní půjčky by admin

Konsolidace půjček – ušetřete tisíce na poplatcích

Máte několik kreditních karet, kontokorent a spotřebitelský úvěr? Nestíháte si hlídat kdy, kolik a kam zaslat? Chcete ušetřit na splátkách? K tomu vám pomůže konsolidace půjček. Konsolidace půjček  je sloučení několika úvěrů do jednoho. Hradíte tak jednu splátku místo zasílání plateb více společnostem. Konsolidaci nabízejí banky i některé nebankovní společnosti.Banky navíc nabízejí i refinancování půjček či konsolidace – tzn., že si převedete půjčku do jiné banky a splácíte ji třeba až o 25% levněji oproti dosavadním splátkám. O konsolidaci můžete požádat online pomocí formuláře, přes internetové bankovnictví nebo přímo na pobočce. V případě online žádosti zasíláte veškeré smlouvy a dokumenty poštou či pomocí kurýrních služeb.
Pro schválení konsolidace je třeba mít zaplacené všechny dosavadní splátky. O konsolidaci můžete požádat pouze v případě, že máte spotřebitelský úvěr, kontokorent či kreditní kartu nebo nákupy na splátky. Konsolidaci vám obvykle neudělají v bance u které máte výše uvedené produkty.
Další podmínky jsou věk nad 18 let, mít dvě a více půjček, pravidelný příjem, nesmíte mít záznam v rejstříku dlužníků a je potřeba platný doklad totožnosti a vlastní bankovní účet.

Coolpůjčky.cz nabízí prověřené nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky jsou rychlé půjčky, které máte zpravidla do druhého dne na svém účtu.
Získání nebankovní půjčky je opravdu jednoduché, nepotřebujete dokládat potvrzení o příjmu, není nahlíženo do registru dlužníku a vaše žádost je posuzována individuálně. U vyšších částek však může být vyžadována zástava nemovitosti- u půjček na bydlení. Půjčky jsou bez poplatku předem. Nebankovních půjček existuje mnoho druhů – půjčka do výplaty (mikropůjčka), půjčky vyšších či nižších částek, na směnku apod.
Obvykle je třeba splnit několik podmínek – věk nad 18 let, stabilní jakýkoliv příjem a v případě malých půjček do výplaty je potřeba mít vlastní bankovní účet, dále musíte být občanem čr. U nebankovní půjčky není vyžadován ručitel a příjem se nijak neověřuje. Dále není nahlíženo do registru dlužníků, obvykle však nesmíte mít exekuci. Ověřené nebankovní společnosti nevybírají žádné poplatky předem, mají je rozloženy do jednotlivých splátek. Jedinou vyjímkou je ověřovací poplatek ve výši 1 kč.

Chcete si půjčit peníze a zvažujete, která banka vám dá nejlepší podmínky? Jednou z alternativ je půjčka u Air bank. Air bank jako člen PPF je na českém trhu od r. 2011 a má více než 300 tisíc spokojených zákazníků. I vy můžete využít jejich služeb. Jedním z nejvyhledávanějších produktů je air bank půjčka.
Air bank půjčka  má jasně stanovené podmínky pro získání půjčky. Aby jste půjčku získali, musíte mít více než 18 let, české občanství nebo povolení k pobytu, musíte doložit příjem- potvrzení ze zaměstnání, daňové přiznání či důchodový výměr. Air bank své zákazníky prověřuje a k žádosti o půjčku nesmíte mít záznam v registru dlužníků či dokonce exekuci.
Air bank si váží svých zákazníků a proto vám za poctivé splácení sníží úrokovou sazbu na 9,9% nebo odpustí až 13 splátek. Výhodou je snadné a rychlé vyřízení. O půjčku si můžete zažádat online, ihned víte, kolik si můžete půjčit a kolik vrátíte. Pokud jste již klientem Air bank, můžete si o půjčku zažádat v internetovém bankovnictví. Nedokládáte na co jste peníze použili. Vyjímkou jsou úvěry na rekonstrukci či pořízení nového bydlení.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *