konsolidace-pujcek-ihned.cz Bez registru, snadno. Konsolidační stránka.

Posted on Leden 28th, 2014 in Půjčky bez poplatků by lucie

Snižte vaše dluhy a navíc ušetřete

Konsolidace půjček představuje sloučení všech vašich půjček do jedné. Jedná se o speciální půjčku, díky které splatíte všechny vaše dluhy, ať už je máte u jakékoliv společnosti a nezávisle na tom, na co jste si peníze půjčovali.


Konsolidace bez registru

Pokud jste se dostali kvůli nesplácení vašich závazků do registru neplatičů, můžete si i tak zažádat o konsolidaci vašich půjček, a to na webových stránkách konsolidace-pujcek-ihned.cz. Zde si můžete zažádat o konsolidaci vašich současných půjček a úvěrů, a to v minimální výši 40 tisíc korun. Konsolidace je podmíněna zástavou nemovitosti, a proto je maximální výše úvěru stanovena na 80 procent reálné částky za nemovitost.

Rychlé vyřízení

Zažádáte-li o konsolidaci vašich půjček na konsolidace-pujcek-ihned.cz, proběhne schválení žádosti konsolidace velmi rychle, zpravidla v řádu několika hodin. Za vyřízení neplatíte nic předem, společnost vám zařídí i bezplatné ocenění hodnoty vaší nemovitosti. Navíc můžete získat i nějaké peníze navíc bez dokládání účelu.

Bez zástavy nemovitostí

Pokud nevlastníte nemovitost, kterou byste mohli zastavit, můžete se i tak obrátit na webové stránky konsolidace-pujcek-ihned.cz, kde vám pracovníci společnosti pomohou s oddlužením dle insolvenčního zákona. Stačí vyplnit on-line formulář přímo na webu konsolidace-pujcek-ihned.cz, nebo se obrátit na e-mailovou adresu info@konsolidace-pujcek-ihned.cz. Pro vyřízení konsolidace se zástavou je vám pak k dispozici telefonní číslo 776 739 738, nevlastníte-li nemovitost, obraťte se na telefon 775 225 667.

Proč konsolidovat?

Konsolidace neboli sloučení půjček do jedné vám pomůže ušetřit na vašich splátkách a platit nižší měsíční částku. Díky tomu, že budete dlužit jen jedné společnosti, zaplatíte méně na úrocích a RPSN. Ušetřit můžete i na různých poplatcích, jako jsou poplatky za vedení účtu. Navíc nebudete muset hlídat, komu všemu máte ještě zaplatit, čekat vás bude vždy jen jedna splátka měsíčně.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *