predschvaleno.cz (Předschváleno.cz) Citibank půjčka

Posted on Srpen 28th, 2013 in Bankovní půjčky by pavel

Rychlé peníze nebo kreditní karty

Citibank nabízí velice lákavou nabídku v oblasti rychlých peněz. Je zajímavé, že tak velká banka operuje i na tomto tržním segmentu, ale pro zákazníky to v podstatě znamená pouze výhody. Nemusejí se bát, že budou podvedeni nějakou pochybnou společností a navíc Citibank garantuje ty nejlepší možné služby a podmínky.Snadná půjčka

Citibank na webu www.predschvaleno.cz nabízí velice zajímavou půjčku v podobě částky až 600 000 korun bez ručení a s nízkou úrokovou sazbou. Díky online zpracování je vaše žádost posouzena do 5 minut a celou půjčku si můžete vyřídit z pohodlí svého domova. To je mimořádná šance pro všechny, kteří nemají kvůli pracovnímu vytížení čas chodit po bankách a žádat o půjčky.

Kreditní karty s výhodami

Navíc je možné získat i kreditní kartu s výhodou, kterou jen tak neuvidíte. Z každého nákupu obdržíte 2% zpět z ceny nákupu. To je mimořádná nabídka, která se neodmítá. Půjčka na kartě má své bezúročné období, takže v této době neplatíte nic za vaše půjčené peníze. Navíc jsou k dispozici výborné bonusy a výhody. Online je vaše žádost posouzena do 5 minut.

Výhody bankovního poskytovatele

Díky tomu, že tyto produkty neposkytuje nebankovní subjekt, ale skutečná banka s licencí, musí se podle toho také chovat. Musí dodržovat určitá pravidla, kodexy a velikost úrokových sazeb. Pro klienta je to velká výhoda v tom, že přesně ví, co má a co nemá platit, kdy to má činit a nesklouzne tak rychle do problémů, jak se někdy stává u nebankovních subjektů, kteří se ke klientovi nechovají někdy příliš přívětivě.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *