rsts.cz – Flexibilní úvěry od RSTS

Posted on Říjen 19th, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

Problémy s bydlením vyřeší úvěr od Raiffeisen

Nemáte kde bydlet? Zatéká vám střechou? Potřebujete novou kuchyňskou linku nebo zařídit pokojíček pro nového člena rodiny? Ať už uvažujete o koupi domu či bytu, nebo jeho rekonstrukci, pomůže vám s ním úvěr od Raiffeisen stavební spořitelny.


Proč úvěr od RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí flexibilní úvěry šité přímo na míru. Můžete si zvolit úvěr ze stavebního spoření, hypoteční úvěr nebo překlenovací úvěr na bydlení. Finanční poradce s vámi prodiskutuje vaše potřeby a možnosti a navrhne vám to nejlepší řešení pro vás s těmi nejlepšími podmínkami. Flexibilní úvěr získáte bez zbytečného čekání a papírování a čerpat jej můžete buď jednorázově, nebo až po dobu dvou let.

Jak funguje úvěr od Raiffeisen

Úvěry od RSTS jsou určeny tak, aby vyhovovaly opravdu každému. Nepotřebujete mít našetřeno, a přesto můžete získat úvěr. A navíc až do 700 tisíc bez zajištění nemovitostí. Sami si můžete zvolit délku splácení a výši jednotlivých splátek tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Splatnost vašeho úvěru si navíc můžete posunout až o půl roku a navíc zaplacené úroky si můžete odečíst od daňového základu.

Úvěry i pro právnické osoby

Jste vlastníkem panelového či cihlového bytového domu a chcete jej rekonstruovat? Nebo chcete koupit nový dům? Raiffeisen stavební spořitelna nabízí úvěry i vám – úvěry pro právnické osoby. U RSTS můžete také vaše peníze výhodně zúročit, a to díky stavebnímu spoření pro právnické osoby.

Kde vyřídit úvěr

Úvěr od Raiffeisen stavební spořitelny si můžete vyřídit na jakékoliv pobočce. S produkty se pak seznámíte na stránkách rsts.cz nebo vám veškeré informace rádi poskytnou na bezplatné telefonní lince 800 112 211. Kontakty na jednotlivé pobočky pak naleznete také přímo na internetových stránkách rsts.cz.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *