Nejlepší kreditní karta

Posted on Červenec 25th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Využijte možnost bezúročného půjčení peněz

Každý z nás má rád určitou finanční rezervu pro případ nečekané situace, kdy budeme potřebovat nějakou tu korunu navíc. Ideálním pomocníkem, jak mít neustále k dispozici nějakou finanční rezervu, je kreditní karta. Navíc vás při správném naplánování nevyjde použití peněz z kreditní karty ani o korunu dráž, než jste z ní čerpali.Proč kreditní kartu

Kreditní karta slouží pro čerpání úvěru v případě vaší finanční potřeby. Peníze z ní si můžete kdykoliv vybrat a vyřešit tak nenadálou finanční situaci. Každá kreditní karta má navíc tzv. bezúročné období, takže když vrátíte peníze na účet vaší kreditní karty ve stanoveném časovém období, které bývá od 40 do 75 dnů, nezaplatíte ani korunu navíc.

Jak získat kreditní kartu

Kreditní kartu můžete získat u bankovních i nebankovních společností, a to většinou s vydáním zdarma. A co byste od ní měli požadovat? Rozhodně si prověřte, jaké jsou k úvěru úroky, jak dlouhé je bezúročné období, jaký je měsíční poplatek za vedení kreditní karty, kolik procent z půjčené částky budete vracet, pokud nebudete schopni splatit využitou částku najednou a zda má kreditní karta ještě nějaké další výhody, třeba slevy na nákupy u vybraných partnerů.

Jak splácet úvěr

Půjčené peníze z kreditní karty můžete vrátit jednorázově v bezúročném období, kdy nezaplatíte ani korunu navíc, nebo je můžete splácet pravidelnými měsíčními splátkami, které jsou vypočítávány daným procentem z celkové dlužné částky.

Nejlepší kreditní karta

Pokud chcete získat opravdu tu nejlepší kreditní kartu na trhu, je potřeba si porovnat parametry jednotlivých společností. Na internetu naleznete nejrůznější kalkulačky kreditních karet, které vám vyhodnotí nejvýhodnější z nich. Rozhodujícím kritériem je samozřejmě výška úroku, ale také měsíční poplatek za vedení účtu a délka bezúročného období. Dále se také můžete řídit výhodami a slevami u jednotlivých obchodníků, pokud k některým chodíte pravidelně nakupovat, můžete ušetřit při platbě kreditní kartou stovky až tisíce korun ročně.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *