Moneynow.cz – Půjčka do hodiny na účtě?

Posted on Srpen 13th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Získejte peníze hned, když je potřebujete

Jen málokdo dnes zvládá žít svůj život bez půjček nebo nákupů na splátky. Zajímáme se o nabídky jednotlivých bankovních i nebankovních institucí, propočítáváme a spekulujeme, zda si půjčku vzít nebo nikoliv. Najednou se ale může stát, že peníze potřebujeme půjčit okamžitě, bez dlouhého vyřizování a mít je na účtu co nejrychleji. Co v takovém případě dělat?Jak mít peníze do hodiny na účtu

Půjdete-li si zažádat o půjčku do banky, čeká vás poměrně dlouhé martyrium. Samotná cesta do banky chvíli trvá, pak čekání, než na vás přijde řada, vybírání vhodného produktu a pak možná ledová sprcha, že půjčka nevyšla. Pokud potřebujete peníze opravdu rychle bez zbytečné ztráty času, jednejte i vy rychle. Vyplňte jednoduchou on-line žádost na stránkách společnosti Moneynow.cz a mějte peníze během hodiny k dispozici.

Co je Moneynow.cz

Společnost Moneynow.cz je člen skupiny DFC Global Corp. a poskytuje tzv. krátkodobé půjčky do výplaty. Můžete si zažádat o půjčku ve výši od 1500 do 10 tisíc korun, a to na dobu 15 až 30 dní. O půjčku si může zažádat každý občan České republiky ve věku od 18 do 75 let s platným dokladem totožnosti a prokazatelným zaměstnáním.

Jak zažádat o půjčku od Moneynow.cz

O půjčku si můžete zažádat na stránkách společnosti, kde vyplníte jednoduchou žádost. Během chvíle se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Pro ověření existence Vašeho účtu je potřeba na účet společnosti převést částku ve výši jedné koruny. Jakmile toto provedete a půjčka vám bude schválena, obdržíte peníze do jedné hodiny na váš účet. Schvalování půjček probíhá sedm dní v týdnu 24 hodin denně.

Pokud se potřebujete ohledně půjčky na cokoliv zeptat, můžete využít služeb zákaznického servisu na telefonním čísle 228 880 338, kde vám v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin zodpoví vaše dotazy operátoři, nebo můžete využít e-mailové komunikace prostřednictvím info@moneynow.cz.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *