homepujcka.cz – půjčují od 1 do 10 tisíc Kč

Posted on Září 13th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Až 10 tisíc na vašem účtu během 10 minut

Hledáte způsob, jak co nejrychleji získat peníze, abyste pokryli nedostatek vašich financí? Pokud se ve vaší schránce objevila nečekaná složenka, děti potřebují peníze na výlet, nebo se vám doma porouchal spotřebič, bez kterého se neobejdete, je potřeba finanční rezerva. Pokud ji však nemáte, musíte hledat jinde.


Homepujcka.cz vám vytrhne trn z paty

Zachraňte váš rodinný rozpočet a zažádejte si o online půjčku. S Homepujcka.cz vyřídíte online půjčku opravdu rychle, stačí vám pouhých deset minut. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář na internetových stránkách společnosti, zvolit si částku, kterou chcete půjčit a formulář odeslat. Pak už jen čekáte na schválení. Během chvíle se vám ozve pracovník klientského servisu, který vám sdělí, zda byla půjčka schválena či zamítnuta. V kladném rozhodnutí budou peníze okamžitě odeslány na váš účet.

Pro koho je online půjčka od Homepujcka.cz

Rychlá online půjčka od Homepujcka.cz je poskytována bez nahlížení do registru a bez dokládání příjmu. Nepotřebujete ani ručitele či zástavu nemovitosti. Zažádat si tak o ni může opravdu každý. Navíc se nemusíte obávat drahého volání na placené linky, nebo poplatků předem. Za e-půjčku od Homepujcka.cz neplatíte nic předem, fixní poplatek zaplatíte až při vracení částky na účet společnosti.

Co je k půjčce od Homepujcka.cz potřeba

Pro získání online půjčky vám stačí pouze vyplnit žádost na internetových stránkách Homepujcka.cz, kde uvedete částku, kterou si chcete půjčit, vaše jméno, příjmení, adresu, telefon, číslo občanského průkazu, e-mailovou adresu a číslo účtu. Pak už jen stačí být k dosažení na uvedeném telefonním čísle, na kterém vás bude kontaktovat pracovník zákaznického servisu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se můžete na zákaznický servis obrátit i vy sami, a to na telefonním čísle 776 739 738 nebo e-mailu info@homepujcka.cz.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *