Facepujcka.cz – nová půjčka na trhu

Posted on Srpen 12th, 2013 in Nebankovní půjčky by pavel

Nastavte svou tvář Facepůjčce na internetu

Těsně před létem začala provozovat svou webovou prezentaci na adrese www.facepujcka.cz společnost  CRESCO GROUP s.r.o., která zde nabízí unikátní půjčku až do 150 000 korun s celou řadou doplňkových služeb, které lidé rozhodně ocení. Je velice zajímavé, že jde o novou půjčku a přesto získává dennodenně tisíce objednávek, protože jde o efektivní a zajímavý způsob získání rychlých peněz.Rychlá žádost

Facepůjčka je velice rychlá z toho důvodu, že je možné o ni požádat přes internet. Stačí na webu společnosti zadat všechny potřebné údaje a půjčka je prakticky připravená. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikam volat, a přesto dostanete od 10 000 do 150 000 korun hotově či převodem.

Parametry půjčky

Parametry půjčky jsou vcelku jasné. Velikost půjčky od 10 000 do 150 000 korun. Splatnost až 84 měsíců, takže máte spoustu času na to tuto výhodnou půjčku splatit. A další zajímavostí je až 4násobné odložení splácení. To je naprosto ojedinělý přístup, který dělá z této půjčky silného hráče na trhu.

Snadné vyřízení a kontakt

Vyřízení celé půjčky je možné pomocí internetového formuláře, takže nic dalšího nemusíte řešit. Kdybyste ale přesto chtěli kontaktovat poskytovatele půjčky a provozovatele webu napřímo, máte k dispozici jak emailový kontakt info@crescogroup.org, tak i telefonní číslo 222 364 694. Face půjčka je řešení, které jste dlouho hledali. Je to snadná varianta, jak pomocí internetu dostat slušnou sumu peněz bez zbytečného papírování, obcházení bank a čekání ve frontě. Je to pro vás nový způsob, jak se dostat k penězům bez zbytečné námahy.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *