schvalimeonline.cz – Bez nutnosti ručitele, po internetu

Posted on Září 29th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Až čtvrt milionu během chvíle na vašem účtu

Hledáte půjčku, na kterou byste mohli dosáhnout, i když vám banka půjčku zamítla? Navštivte internetové stránky Schvalimeonline.cz a zažádejte si o půjčku bez čekání dlouhých front, z pohodlí vašeho domova. V případě schválení půjčky máte peníze do 24 hodin na vašem účtu.


Kolik půjčí

Poskytovatelem půjček na portálu Schvalimeonline.cz je společnost CRESCO Group, která patří k prověřeným poskytovatelům nebankovních půjček. Zažádat si můžete prostřednictvím jednoduchého a přehledného formuláře o půjčku od 10.000 korun až do čtvrt milionu. Při půjčce do 50 tisíc pak nemusíte prokazovat příjmy, proto ji mohou získat i nezaměstnaní, nebo maminky na mateřské dovolené.

Za jakých podmínek

Půjčka od Schvalimeonline.cz je neúčelová, takže peníze můžete využít na cokoliv. Kromě toho, že půjčku vyřídíte z pohodlí domova, je bez náhledu do registru, bez poplatků, bez ručitele a s výhodným úrokem. K vyřízení žádosti vám stačí pouze vyplnit online formulář a vyčkat na kontaktování pracovníkem zákaznického servisu. K žádosti pak budete potřebovat dva doklady totožnosti.

Kdy bude rozhodnuto

Pracovníci zákaznického centra vás budou kontaktovat neprodleně po podání žádosti nebo v čase, který si sami určíte při vyplňování online žádosti. Call centrum pak není otevřeno o víkendech a o svátcích, takže pokud si o půjčku zažádáte v těchto dnech, budete kontaktováni až následující pracovní den.

Jak splácet

Dle výše půjčky a také podle vašich finančních možností si můžete nastavit pravidelné měsíční splátky v intervalu od šesti až do 84 měsíců. Pravidelnou měsíční splátku pak převádíte na účet společnosti.

Co s dotazy

Pokud máte k půjčce nějaké dotazy a nenašli jste na ně odpovědi na stránkách Schvalimeonline.cz, pak se můžete obrátit na telefonní číslo 222 364 694 nebo na e-mail info@crescogroup.org


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *