Půjčka Tommy Stachi

Posted on Prosinec 4th, 2013 in Nebankovní půjčky by admin

TOMMY STACHI s. r. o.

je tradiční firmou, která nabízí atraktivní a bezpečné půjčky již od roku 2004. Jejích služeb využívají desítky tisíc spokojených klientů. A proč to? Už jen z toho důvodu, že je půjčka ve výši až do 100 000 Kč nabízena za jasných podmínek, bezúčelně, bez ručitele a zbytečných poplatků. A co víc bychom o ní měli vědět?


Půjčka pro živnostníky, zaměstnance a seniory

Nebankovní půjčka Tommy Stachi nabízí své služby jak klasickým zaměstnancům, tak i živnostníkům a seniorům. Je vhodnou možností pro všechny, kteří pobírají invalidní důchod a její nároky na klienty nejsou příliš vysoké. Samozřejmostí je však to kritérium, aby měl potencionální klient dostatečné prostředky na úspěšné splátky.
A jaké jsou podmínky pro udělení této, rozhodně zajímavé, půjčky? Žadatel se musí prokázat pravidelným příjmem, který bude dostatečný na splácení půjčky Tommy Stachi, doložit dva doklady totožnosti a v závislosti na kategorii (živnostník, zaměstnance, senior) další náležitosti – třeba živnostenský list, doklad o důchodu za poslední měsíc či výplatní pásku. Jistě však musíme uznat, že tyto nároky nejsou oproti konkurenci vysoké a žadatelé mají tak na udělení půjčky opravdu velmi vysokou šanci.

Výhody půjčky Tommy Stachi

Zmiňme si na závěr ještě některé benefity, které nám půjčku nabízí:

  • Tommy Stachi jakožto nebankovní půjčka žádost nabízí i v podobě online formuláře = vyřízení je možné z pohodlí domova.
  • Půjčka bez ručitele a účelu.
  • Žádné skryté poplatky.
  • Splatnost 12 či 18 měsíců.
  • Možnost půjčky na dobu 24 měsíců pro žadatele, kteří si půjčují u Tommy Stachi opakovaně.

Nespornou výhodou půjčky Tommy Stachi je i možnost vyřízení bez docházení do firmy, a to prostřednictvím kurýra, který zajistí podpis a doručení smlouvy oběma smluvním stranám.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *