Půjčka od Ferratum již za pár minut!

Posted on Prosinec 4th, 2013 in Nebankovní půjčky by admin

Společnost Ferratum představuje

malou finskou půjčku do výše deseti tisíc korun, mezi jejíž výhody patří zejména rychlost, nízké nároky na bonitu klienta a perfektní nabídka služeb. A kdo si u této firmy může půjčit? V podstatě každý – Ferratum totiž myslí jak na běžné zaměstnance, tak i na maminky na mateřské dovolené, živnostníky, seniory a nezaměstnané.Půjčka od Ferratum je navíc velice sympaticky přizpůsobena svou výší tomu, aby se klient nezadlužil a zvládl částku splatit – maximem je totiž 10 000 Kč. Pokud nám výplata nevyjde tak, abychom na poprvé zvládli půjčku Ferratum splatit, můžeme si dobu splatnosti za malý poplatek i prodloužit.

Co musím splňovat, abych mohl požádat o půjčku Ferratum?

Ferratum půjčka je přizpůsobena téměř všem žadatelům a nároky na klientelu opravdu nejsou vysoké. To koneckonců můžete posoudit sami, kritéria jsou následující:

  • Občanství České republiky.
  • Věková kategorie 20 – 75 let.
  • Žádná aktivní půjčka u Ferratum.
  • Žádný dluh z minulosti u společnosti Ferratum.

V případě žádosti seniorů je navíc ještě nutností dostávání pravidelného důchodu, jiná omezení zde však již neexistují – a pokud body výše splňujete, nemusíte se neúspěšné žádosti o půjčku Ferratum obávat!

Co vše nabízí Ferratum půjčka?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o malou finskou půjčku. Ohraničena je minimem 500 Kč, maximální částkou je pak 10 000 Kč. Službu lze i využít v podobě SMS půjčka Ferratum, kdy žádáte pomocí SMS zprávy ze svého telefonu.
Pro první žádost o půjčku stačí zaslat SMS na telefonní číslo 736 30 40 30 ve tvaru:
FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ
Při dalším žádání o půjčku z mobilního telefonu se však této dlouhé zprávy obávat nemusíte – tvar je podstatně kratší a stačí zadat pouze pár informací (v případě, že žádáte ze stejného telefonního čísla).


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *