ProvidentOnline.cz – Provident půjčuje bleskem

Posted on Říjen 17th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Získejte peníze rychle

Potřebuje vaše domácnost finanční výpomoc, ale nestačí vám jen rychlá půjčka před výplatou? Potřebujete vyšší finanční obnos se splatností několik měsíců? Pak se můžete obrátit na společnost Provident, která je v tomto případě ideálním řešením. Půjčí vám bez zbytečných průtahů a peníze vám doručí až k vám domů.


Půjčka od Providentu

Provident Financial působí na českém trhu od roku 1997, její základy však spadají už do roku 1880, kdy byla založena ve Velké Británii. V současné době má společnost Provident přes čtvrt milionu českých zákazníků, kteří využívají její nebankovní půjčky. Půjčka Provident je poskytována bezúčelově, to znamená, že ji můžete použít, na co chcete. Navíc je to půjčka bez ručitele, bez podpisu směnky a bez zástavy nemovitostí. Navíc s přehlednou smlouvou a bez skrytých poplatků.

Kolik si lze půjčit

Na webovém portálu providentonline.cz si můžete zažádat o půjčku od čtyř tisíc až do 80 tisíc korun, a to se splatností 45, 60 nebo 100 týdnů. Zažádat o půjčku si můžete požádat prostřednictvím jednoduchého online formuláře přímo na stránkách společnosti providentonline.cz nebo zavoláním na telefonní číslo 844 188 189.

Co splňovat

Chcete-li získat půjčku Provident, musíte být starší 18 let, mít trvalé bydliště na území České republiky a prokázat pravidelný příjem. V případě, že vám bude půjčka schválena, navštíví vás obchodní zástupce společnosti Provident přímo u vás doma, přinese vám nejen smlouvu na podpis, ale rovnou vám předá peníze. Provident půjčuje bleskem a peníze tak můžete mít k dispozici i během několika hodin.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *