onlinekonsolidace.cz – Kalkulačky konsolidací půjček, úspory jsou až 60%

Posted on Prosinec 5th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Konsolidujte online a ušetřete více jak polovinu

Vyřešte vaše dluhy z pohodlí vašeho domova. Nemusíte nikam chodit, stačí se připojit na internet a ihned můžete zlepšit finanční situaci. Nenechte již odcházet z vaší peněženky více, než je nutné. Ušetřit vám pomůže konsolidace. Slučte všechny vaše půjčky do jedné a ušetřete až 61 procent. Jde to jednoduše.


Konsolidujte až 300 tisíc

Chcete-li sloučit všechny vaše půjčky do jedné a přitom se vyhnout zbytečnému papírování a běhání po bankách, pak navštivte webový portál onlinekonsolidace.cz. Zde si můžete pohodlně z vašeho domova zažádat online o konsolidaci až do výše 300.000 korun. Vaše půjčky a úvěry vyřešíte během pár minut. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář na onlinekonsolidace.cz, připravit si dva doklady totožnosti a informace o vašem zaměstnavateli, nebo o vašem podnikání a počkat na kontaktování pracovníkem zákaznického servisu, který s vámi probere vše potřebné.

Vše vyřeší za vás

Pokud vám bude konsolidace schválena, nemusíte se obávat toho, že budete muset cokoliv řešit s vašimi současnými věřiteli. Pracovník společnosti onlinekonsolidace.cz vyřeší všechny náležitosti s jednorázovým splacením vaší půjčky nebo úvěru za vás. Schválení konsolidace pak standardně probíhá během 48 hodin.

Až 61% úspory

Díky konsolidaci na onlinekonsolidace.cz můžete ušetřit až 61% na vaší měsíční splátce. Tím, že sloučíte všechny vaše splátky do jedné, ušetříte na úrokových sazbách i na poplatcích, jako jsou třeba poplatky za vedení účtu. Máte také možnost prodloužit si délku splácení vaší půjčky, čímž se může měsíční splátka snížit opravdu na minimum. Stačí vyplnit online formulář na onlinekonsolidace.cz a zjistíte, kolik můžete ušetřit i vy. Proč vydávat z vašeho rodinného rozpočtu více, než musíte. První splátku platíte měsíc po schválení vašeho nového úvěru, sami si pak můžete nastavit den, v který chcete splácet. Půjčku navíc můžete kdykoliv předčasně splatit.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *