konsolidace-pujcek.com – Konsolidujte si i nebankovní půjčky a kreditky.

Posted on Leden 25th, 2014 in Nebankovní půjčky by lucie

Zbavte se dluhů pomocí konsolidace

Máte půjčky a úvěry od banky, k tomu kreditní karty a navíc ještě nebankovní půjčky a už se ztrácíte v tom, kdy co platit? Nebo máte dokonce finanční problémy a nezvládáte všechny vaše závazky splácet vašim věřitelům včas? Vaši finanční situaci vám pomůže úspěšně vyřešit konsolidace půjček.


Kontrola nad měsíčními výdaji

Na webovém portálu konsolidace-pujcek.com můžete snadno a pohodlně vyřešit vaše finanční problémy. Portál konsolidace-pujcek.com vám totiž přináší možnost konsolidace půjček, tedy sloučení všech vašich půjček do jedné. Díky tomu budete splácet jen jednu splátku měsíčně a získáte tak skvělou kontrolu nad vašimi výdaji. Už nezapomenete na žádnou platbu a nezpůsobíte si tak problémy.

Nižší měsíční splátky

Konsolidace všech vašich půjček vám také sníží splátku. Nejen, že budete splácet jen jednu splátku měsíčně, ale ta může být podstatně nižší, než součet splátek dosavadních, a to až v řádu několika stovek korun – záleží na celkové výši vašich pohledávek. Tím, že sloučíte všechny vaše půjčky do jedné, převedete vaše závazky pouze k jedné společnosti, budete tedy platit jen jeden úrok a nebudete muset platit žádné další extra poplatky, jako jsou například poplatky za vedení účtu.

Spočítejte si to

Chcete-li vědět, kolik můžete díky konsolidaci půjček na webovém portálu konsolidace-pujcek.com ušetřit, stačí využít online kalkulačky, kterou zde máte k dispozici. Během chvíle si tak jednoduše spočítáte, kolik desítek až stovek korun měsíčně ušetříte. Pokud nechcete spoléhat na svoje vlastní výpočty a radši máte vše černé na bílém, pak můžete kontaktovat poradce společnosti konsolidace-pujcek.com, který vám přesně ukáže, kolik a jak ušetříte. Pro kontaktování finančního poradce můžete využít buď kontaktní formulář, který naleznete přímo na stránkách konsolidace-pujcek.com, nebo využijte emailovou adresu info@konsolidace-pujcek.com


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *