jarní půjčka zkušenost

Posted on Květen 25th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

S jarní půjčkou rozkvete i vaše peněženka

Máte pocit, že s příchodem jara rozkvetlo a pookřálo snad úplně všechno, kromě vaší peněženky? Ať děláte, co děláte, nemůžete stále vyjít s penězi a v bance máte zavřené dveře? Pak vyzkoušejte nebankovní sektor.S příchodem jara se roztrhl pytel s tzv. jarní půjčkou. Jarní půjčka je nyní v nabídce mnoha nebankovních poskytovatelů finančních prostředků a zaznamenává poměrně velký úspěch. Jaké jsou s ní zkušenosti a na co se připravit?

Výhodou číslo jedna je rozhodně možnost zažádat si o půjčku po telefonu nebo přes internet, bez zbytečného papírování a s jistotou, že nebude nahlíženo do registru. Zažádat o jarní půjčku si tedy můžete, i pokud máte nějaké resty u bank, nebo jste v registru dlužníků. K vyřízení půjčky vám navíc stačí jen dva doklady totožnosti a možnost doložit příjmy. Nemusíte sdělovat účel, kvůli kterému si půjčku berete, neručíte nemovitostí, nepotřebujete ručitele. Zažádat si můžete, i pokud jste na mateřské, nebo v důchodu. Ke každé žádosti je přistupováno individuálně a dle finančních možností zájemce o půjčku.

Počítat ale musíte s tím, že jarní půjčka pro vás sice představuje rychlý zdroj financí, ale zároveň také vyšší úrokovou sazbu a tím tedy vyšší celkovou částku, kterou společnosti, od které si půjčujete peníze, vrátíte. Celkovou sumu včetně úroků vám sdělí operátor call centra, stejně tak i měsíční splátky závislé na délce splácení. Operátor vám vysvětlí možnosti, které se nabízejí, a vy se ho nebojte ptát se na vše, co vás zajímá, nebo čemu nerozumíte. Lepší je se „hloupě“ zeptat, než se později divit. Nechcete se přeci ocitnout v ještě horší finanční situaci, než v jaké se nacházíte…


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *