Home credit konsolidace půjček

Posted on Červen 29th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Konsolidujte vaše půjčky s Home credit

Tíživá finanční situace, jedna půjčka vyřešena druhou, druhá třetí, k tomu nějaká kreditní karta nebo jiný úvěr a najednou jste v situaci, kdy už nevíte, co splácet dřív. Je vám tato situace důvěrně známá? A máte pocit, že jste se ocitli v beznadějné situaci, kterou už nelze vyřešit? Nebojte, řešení existuje.


Co je konsolidace

Řešením v případě neúnosné finanční situace z důvodu splácení několika půjček a úvěrů je takzvaná konsolidace půjček. Konsolidace znamená, že všechny vaše půjčky sloučíte do jedné a splácíte pak už jen jednu, obvykle nižší měsíční splátku.

Konsolidace Home Credit

Společnost Home Credit patří mezi instituce nebankovní sféry a už pomohla vyřešit tíživou finanční situaci mnoha svým klientům, kteří nebyli při žádosti o půjčku úspěšní u své banky. Nyní přichází Home Credit s nabídkou konsolidace půjček, kdy sloučí všechny vaše půjčky až do výše 300 tisíc korun do jedné.

Jak to funguje

O konsolidaci vašich půjček prostřednictvím společnosti Home Credit si můžete zažádat přes internet, nemusíte tedy zbytečně ztrácet čas tím, že budete někam chodit. Pouze vyplníte žádost o spojení a pracovník klientského servisu Home Credit vás bude kontaktovat zpátky.

Vyřízení konsolidace je zdarma, neplatíte žádné zbytečné poplatky. Stejně tak, i pokud se rozhodnete splatit půjčku v dřívějším termínu, než bylo smluvené, nezaplatíte žádné extra poplatky.

Nejnižší částka pro sloučení půjček je 30 tisíc, nejvyšší pak 300 tisíc.

Co budete potřebovat

K vyřízení sloučení vašich půjček do jedné po vás bude společnost Home Credit požadovat dva doklady totožnosti, výpis z vašeho bankovního účtu, potvrzení příjmů a úvěrovou dokumentaci od všech půjček a úvěrů, které chcete konsolidovat.

Proč konsolidovat

Díky konsolidaci ušetříte na poplatcích a úrocích u různých společností. Po konsolidaci již budete mít vedenou půjčku jen u jedné společnosti, budete tedy platit jen jednu splátku a jedny poplatky.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *