Citibank a její nabídka

Posted on Listopad 16th, 2015 in Bankovní účet by astr

Citibank a její nabídka

Citibank má v tuzemsku poměrně dlouhou historii, protože zde působí již od roku 1991. Jedná se o úspěšnou mezinárodní finanční instituci, která má v současnosti ve správě více než 200 miliónů klientských účtů a působí ve více jak 160 zemích.Citibank a půjčky

Klasickou půjčku u Citibank v současnosti nenajdete. Ještě donedávna nabízela Citipůjčku, ale tato nabídka skončila 30.9.2014.

Přesto zájemci o půjčku od Citibank nemusí klesat na mysli. Řešení totiž existuje. Každý může získat kreditní kartu Citibank, kterých je nyní v nabídce celkem 9. Každá z nich má určité výhody, které se nejlépe dozvíte přímo na stránkách banky.

My jsme pro vás vybrali kreditní kartu Citi Classic. Tato mezinárodní platební karta nabízí až 55 denní bezúročné období, mnoho zajímavých slev a není účtován poplatek za její vedení. Limit může být nastaven až na čtyřnásobek čisté měsíční mzdy!

Co ještě Citibank nabízí

Jako každá banka, tak i Citibank má v nabídce běžné účty. Ty si může pořídit úplně každý, ale je potřeba počítat s poplatky. Poplatky jsou účtovány všem klientům, kteří nedosahují určeného průměrného zůstatku nebo měsíčních příchozích plateb. Výjimkou jsou první 3 měsíce u Citikonto plus, které jsou zdarma.

U Citibank najdete i spořící účty a termínované vklady. Do jaké míry jsou výhodné musí posoudit každý sám. Situace ohledně úroků se neustále mění a banky svoji nabídku často aktualizují.

Pokud chcete zhodnotit svoje peníze více, než nabízejí úroky na různých bankovních vkladech, u Citibank máte šanci. Jednou z možností je spekulace na kurzové zisky prostřednictvím nákupů a prodejů cizích měn. Další alternativou jsou klasické investice do různých fondů nebo dluhopisů. V Citibank vám v tomto směru můžou poradit zkušení investiční poradci. Ti vám také doporučí nejvhodnější strategii a můžou vám ukázat i různé analýzy.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *