jakzdluhu.cz – Konsolidace a možnosti sloučení úvěrů online.

Posted on Prosinec 3rd, 2013 in ostatní půjčky by lucie

Dostaňte se z dluhů online

Dosáhl součet všech vašich jednotlivých splátek na neúnosnou hranici? Nevycházíte s vaším rodinným rozpočtem a potřebovali byste začít splácet méně? V tomto případě vám může pomoci konsolidace, tady sloučení všech vašich půjček do jedné. Zažádat o konsolidaci si nyní můžete i online.


Proč konsolidovat

Konsolidace vašich půjček se vám vyplatí tehdy, splácíte-li více půjček a chcete ušetřit. Díky tomu, že sloučíte všechny vaše půjčky do jedné k jednomu věřiteli, dostanete se na nižší splátku, navíc ušetříte na úrocích a poplatcích například za vedení účtu. Konsolidovat můžete půjčky, úvěry, kontokorenty i kreditní karty.

Kdy konsolidovat

O konsolidaci vašich půjček si můžete zažádat, pokud jsou vaše úvěry a půjčky, které potřebujete splatit, ve vyšší částce, jak 30 tisíc korun. Většina bankovních i nebankovních institucí pak nabízí konsolidaci až do půl milionu bez zástavy nemovitosti. Některé společnosti vám dokonce umožní konsolidovat bez zástavy nemovitosti až do 2.500.000 korun. Konsolidaci je možné splácet až po dobu 96 měsíců, takže si můžete snížit vaše splátky na minimum. Splátky jsou navíc pravidelné, ve stejné výši a vždy ke stejnému datu, nemusíte tedy myslet na to, kdy máte kterou půjčku či úvěr zaplatit. Více informací o konsolidaci, včetně poradenství naleznete na jakzdluhu.cz.

Nechte si poradit online

Využijte konsolidace a možnosti sloučení úvěrů online, a to prostřednictvím webového portálu jakzdluhu.cz. Zde získáte veškeré potřebné informace a zároveň vaši konsolidaci vyřešíte v pohodlí z domova, přes internet, takže nemusíte nikam chodit. Stačí navštívit stránky jakzdluhu.cz a vaše finanční situace se může zlepšit během pár chvil. Konsolidace půjček je nejjednodušší způsob, jak se dostat z platební neschopnosti a mít opět splátky pevně ve vašich rukách.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *