csob.cz – Půjčky od ČSOB

Posted on Září 12th, 2013 in Bankovní půjčky by pavel

Efektivní bankovní úvěry

Československá obchodní banka, ČSOB, je jednou z největších finančních institucí u nás. Patří mezi největší trojku bank, které poskytují plošně úvěry osobám, firmám i institucím. Největší počet úvěrů je poskytovaný právě fyzickým osobám, jelikož nejrůznější druhy půjček, které ČSOB nabízejí, jsou pro celou řadu stěžejním finančním nástrojem na nákup vybavení, auta či dokonce domu.Různé půjčky

Vše začíná klasickou půjčkou na cokoliv, kdy banka poskytuje neúčelový spotřebitelský úvěr pro fyzické osoby s doložením příjmu. Další je půjčka na lepší bydlení, která je určena klientům na modernizaci nebo nákup nového bydlení. Následuje možnost konsolidace půjček, která vám spojí více půjček do jediné, abyste nemuseli platit několikery poplatky. Dále následují kreditní karty a jejich možnost čerpání peněz a na závěr americká hypotéka, kterou můžete opět využít na cokoliv s nutností zastavit nemovitost jako protihodnotu.

Princip půjček

U bankovních půjček je obvyklé, že žadatel o půjčku musí prokázat dostatečnou bonitu a také účel své půjčky: Samozřejmě, že pokud jde o neúčelovou půjčku, je prokazování předmětu nákupu nesmyslné, ale i v tomto případě požaduje ČSOB potvrzení o velikosti příjmu. To je možné nahradit tím, že máte u banky vedený běžný účet a pravidelně vám na něj chodí výplata. Tím prokážete bance vaši bonitu a jakoukoliv půjčku výrazně urychlíte.

Možnosti půjček

Díky tomu, že ČSOB nabízí opravdu širokou paletu půjček, je možné vybírat už od nejmenších půjček v řádu tisíců korun až po milionové hypotéky, které uplatníte na nákup či stavbu vašeho domu nebo na nějakou více zásadní rekonstrukci. Půjčky jsou poskytovány obvykle s pravidelnou měsíční splátkou.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *