express-credit.cz – Půjčka přes SMS

Posted on Září 23rd, 2013 in ostatní půjčky by lucie

Peníze rychle a snadno přes mobil

Společnost express-credit.cz patří k nebankovním poskytovatelům krátkodobých půjček před výplatou. Ať už potřebujete menší finanční hotovost na cokoliv, můžete ji nyní získat jen prostřednictvím vašeho mobilního telefonu, aniž byste museli kamkoliv chodit. Žádné podpisy smluv, žádné složité papírování, stačí jednoduše odeslat sms a peníze mohou být během chvíle vaše.


Jak to funguje

Abyste mohli využít služby získání půjčky prostřednictvím sms, je nutné mít vlastní ID číslo zákazníka. ID získáte tak, že se zaregistrujete na stránkách express-credit.cz, kde vyplníte stručný registrační formulář a odsouhlasíte podmínky půjčky. Následně je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši jedné koruny na účet společnosti, díky němuž dojde k ověření platnosti vašeho účtu. Na účet, ze kterého poplatek platíte, pak bude převedena požadovaná finanční hotovost.

Jakmile bude vaše platba ve výši jedné koruny zapsána na účet společnosti, obdržíte sms a e-mail s registračním ID číslem a dočasným heslem. V tuto chvíli už můžete zažádat o vaši půjčku prostřednictvím sms odesláním jednoduché zprávy, jejíž formát naleznete na internetových stránkách express-credit.cz. Během chvíle vám přijde zpět sms s rozhodnutím, zda jste půjčku získali, či nikoliv. Pokud ano, bude po vás vyžadována sms, že souhlasíte s výší půjčky a datem a částkou splatnosti. Pak budou hned peníze odeslány na váš účet, kam bývají připsány během 60 minut, pokud máte některou z těchto bank: Československá obchodní banka, Česká spořitelna, GeMoney Bank, Raiffeisenbank, Komerční banka a Fio banka. Máte-li účet u jiné banky, budou vám peníze převedeny nejpozději do 24 hodin.

Kolik je možné si půjčit

Společnost express-credit.cz vám na svých stránkách nabízí rychlé sms půjčky bez ověření příjmů ve výši od jednoho do deseti tisíc korun se splatností 7, 14, 21 nebo 28 dní. Konečná výše částky, kterou budete muset splatit, závisí na počtu dní, které si zvolíte jako splatnost. Přehlednou tabulku výše půjček a splatných částek naleznete na internetových stránkách express-credit.cz. Pokud vám není něco jasného, nebo byste se rádi zeptali, můžete využít 24 hodin denně telefon 731 448 413, e-mail info@express-credit.cz nebo skype express-credit.cz. Výplata půjček pak probíhá ve všedních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *