pujcka150.cz – Máte měsíc na rozmyšlenou.

Posted on Listopad 11th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Půjčka s otevřenými zadními vrátky

Potřebujete půjčit rychle peníze, ale zároveň nevíte, jestli se vaše finanční situace v nejbližších dnech nezmění? Nebo zda dokonce nenajdete výhodnější půjčku? Pak si sjednejte takovou půjčku, kde máte měsíc na rozmyšlenou. A pokud nebudete spokojeni, získáte během měsíce peníze, nebo naleznete jinou, výhodnější půjčku, pak můžete tuto stávající půjčku během prvního měsíce zrušit.


Půjčka se zárukou spokojenosti

Málokdo vám v dnešní době dá měsíc na rozmyšlenou, natož při poskytování finančních služeb. Společnost Home Credit vám však tuto záruku spokojenosti poskytuje. Můžete si zažádat o půjčku od deseti až do 150 tisíc korun, a to se splatností od 12 do 84 měsíců. O půjčku si zažádáte jednoduše prostřednictvím internetového formuláře na pujcka150.cz, ve kterém také uvedete, kdy chcete, aby vám zavolal pracovník klientského servisu. Vše tedy vyřídíte z vašeho domova, nemusíte nikam docházet a zbytečně tak ztrácet váš čas.

Výhody půjčky Home Credit

Na internetových stránkách pujcka150.cz si můžete zažádat o půjčku až do 150.000 korun. Tato půjčka je bezúčelová, nemusíte tedy dokládat, na co ji využijete. Navíc nepotřebujete zástavu ani ručitele. Stačí vám dva doklady totožnosti, věk nad 18 let a pravidelný zdroj příjmů a půjčka může být vaše. A to s výhodným ročním úrokem od 12,47% a RPSN od 15,4%. Půjčka je navíc flexibilní, sami si můžete rozhodnout, jaké částky budete měsíčně splácet a po jak dlouhou dobu. Více informací o půjčce získáte na webových stránkách pujcka150.cz, na emailové adrese info@crescogroup.org nebo na telefonu 222 364 694.

Kdo je Home Credit

Společnost Home Credit působí na českém nebankovním trhu od roku 1997 a nabízí svým klientům nejen půjčky, ale i kreditní karty. Za roky své působnosti si získala řadu spokojených klientů a patří k vyhledávaným poskytovatelům půjček.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *