petrova půjčka recenze

Posted on Červenec 9th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Petrova půjčka – podvod nebo spolehlivá půjčka?

V nebankovním sektoru se objevuje poměrně nová půjčka, která nese název Petrova půjčka. Jak už jste se mnohokrát mohli dočíst nebo doslechnout, pohybují se v nebankovním sektoru jak solidní poskytovatelé půjček, tak i podvodníci. Abyste se nedostali do ještě větších finančních problémů, než které máte, je vždy potřeba si důkladně prověřit, od koho si chcete peníze půjčit. A jak je na tom tedy Petrova půjčka?Co je Petrova půjčka

Petrova půjčka je na trhu poměrně krátkou dobu. Nabízí finanční pomoc jak zaměstnancům státní či soukromé sféry, tak i podnikatelům či důchodcům. Půjčit si můžete od 10 tisíc až do 150 tisíc se splatností od 12 do 84 měsíců.

Výhodou této půjčky je, že ji můžete využít bezúčelově, tedy bez nutnosti dokládat, na co peníze potřebujete. Navíc nepotřebujete ručitele ani spolužadatele, dokonce po vás nebude požadována ani zástava.

Jediné, co musíte splňovat, je věk od 18 do 65 let, být občanem České republiky a doložit dva doklady totožnosti. Vyřízení celé půjčky je zdarma, sami si zvolíte délku splácení a půjčku vyřídíte v pohodlí z vašeho domova. Stačí vyplnit online žádost a pracovník klientského servisu vás bude kontaktovat na váš mobilní telefon. Splátky jsou pravidelné, měsíčně ve stejné výši. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.

Je Petrova půjčka spolehlivá

Jelikož se jedná o poměrně nový produkt, nenaleznete na internetu mnoho diskuzí. Avšak recenze jsou pozitivní. Jako poskytovatel půjček je uvedena společnost CRESCO GROUP a.s., která sama peníze nepůjčuje, ale funguje jako prostředník mezi žadatelem o půjčku a společností, která peníze půjčuje. Vaši žádost tedy společnost CRESCO GROUP předá například společnosti HOME CREDIT nebo PROVIDENT, či jiné společnosti z nebankovního sektoru, a ta teprve rozhodne o tom, zda vám budou peníze přiděleny či nikoliv.

Pokud si tedy nechcete půjčovat peníze přes prostředníka, vyhněte se Petrově půjčce a zažádejte si o peníze přímo u některé z nebankovních společností. Máte-li ale radši, když za vás poptá vyřízení půjčky někdo jiný, pak se klidně na Petrovu půjčku spolehněte.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *