operativnipujcka.cz – půjčky pro nezaměstnané

Posted on Srpen 19th, 2013 in Nebankovní půjčky by pavel

I nezaměstnaný má šanci na půjčku

Půjčky pro nezaměstnané jsou někdy poslední cestou, jak se dostat k penězům, aby člověk neskončil třeba na ulici. Není to vždy snadné, ale dnes už je to relativně průchozí, protože i nezaměstnaný člověk, který nemá příjem a má třeba i záznam v registru, má šanci dostat půjčku a to až v řádu desítek tisíc korun. Moderní nebankovní půjčky vám totiž vyjdou vstříc.Akční nabídka

Akční nabídka webu www.operativnipujcka.cz dává šanci skutečně každému. Na 3 měsíce nabízí bezúročně půjčku do 30 000 korun. Máte tak šanci se ze své složité situace dostat a nemuset se například vystěhovávat z bytu kvůli nezaplacenému nájemnému. Je to příležitost, kterou je potřeba využít.

Dva druhy půjčky

Operativní půjčka nabízí 2 varianty půjček. Jedna je do 30 000 korun a druhá nad 30 000 korun. Půjčka do 30 000 je bez ručení, bez registrace a ani nevoláte na linky s drahým tarifem. Půjčka nad 30 000 pak nabízí půjčku bez poplatků předem, bez doložení příjmu a ručení majetkem.

Jak o půjčku žádat

O půjčku se žádá prostřednictvím krátkého online formuláře, do kterého člověk vyplní všechny detaily o sobě a půjčce, kterou chce získat. O víc se už starat nemusí. Obratem se mu ozve pracovník společnosti, který to s ním celé vyřeší a pomůže mu. Následně se stačí dostavit na podpis smlouvy na domluvené místo a v notářské kanceláři dojde k vyplacení půjčky, ověření podpisů a uznání závazku. Vše je hotové velice rychle a hlavně snadno.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *