Korektnipujcka.cz zkušenosti

Posted on Červen 15th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Je korektnipujcka.cz opravdu korektní

Korektnipujcka.cz patří do sféry nebankovních půjček a nabízí svým klientům půjčky od 10.000 až do 150.000 korun, se splatností od 12 do 84 měsíců. Je opravdu tak korektní, jak uvádí ve svém názvu?Korektnipujcka.cz je na českém trhu teprve krátkou dobu, a proto na ní na internetu moc názorů nenajdete. Patří ale pod skupinu Cresco Group, která poskytuje nebankovní půjčky v mnoha jiných segmentech a na jejíž poskytování finančních produktů naleznete kladné i záporné názory jejích klientů.

Poskytovatelé Korektní půjčky tedy nejsou těmi, co vám peníze na půjčku poskytují, ale jsou pouze zprostředkovateli nových klientů pro Cresco Group. Přes formulář na www.korektnipujcka.cz si mohou o půjčku zažádat dle společnosti všechny osoby starší 18 let, a to i maminky na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní. Ovšem už neuvádějí, že nezaměstnaným půjčí pouze tehdy, pokud doloží jiný doklad potvrzující jejich příjmy – např. zmiňovanou mateřskou.

Pokud nemáte jinou možnost, než si zažádat o půjčku v nebankovním sektoru, doporučujeme vám učinit tak u některé z více prověřených společností. Zároveň ale netvrdíme, že je korektnipujcka.cz špatným poskytovatelem služeb. Samozřejmě si můžete zažádat i zde a vyčkat, zda vám bude půjčka schválena či nikoliv. Důležité je, že u této půjčky neplatíte nic předem, což naznačuje jakýsi solidní přístup ke klientům.

Pokud vám bude půjčka od www.korektnipujcka.cz schválena, postupujte stejně jako u jakýchkoliv jiných poskytovatelů půjček – vyžádejte si písemnou formu smluvních podmínek, ty si důkladně přečtěte a teprve poté, co vám bude vše jasné, svolte s půjčkou. Zároveň se také informujte o celkové částce, kterou budete muset splatit, o výši úroku a RPSN. Pokud vám něco není jasné, nebo pokud vám odmítá operátor některé informace sdělit, v žádném případě s půjčkou nesouhlaste a nepotvrzujte ji. Mohlo by se vám stát, že se dostanete do ještě větších finančních problémů, než které máte nyní.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *