gemoney.cz – Úvěr do 5 000 000 Kč

Posted on Říjen 20th, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

Rozjeďte podnikání s úvěrem od GE Money

Začínáte podnikat? Nebo potřebujete zafinancovat vaši současnou podnikatelskou činnost, ale nemáte dostatek vlastních prostředků? Pokud hledáte pomocnou ruku, která by vám pomohla v oblasti financí, někoho, na koho se můžete opravdu spolehnout a nemusíte se obávat přehnaných úroků, nekalého jednání a skrytých poplatků, pak se obraťte na společnost GE Money.


Proč zrovna GE Money?

GE Money je česká divize společnosti GE (General Electric), která působí na trhu již od roku 1892 a u jejíhož zrodu stál Thomas Alva Edison. Od výroby žárovek přes výrobu turbín, lokomotiv a leteckých motorů se společnost za dobu své existence stala sdružením firem z oblasti průmyslu, financí a médií. V současné době se řadí mezi nejinovativnější a nejrespektovanější společnosti světa. GE působí ve více jak 100 zemích světa. V České republice je divize GE Money zastoupena dvěma hlavními společnostmi – GE Money Bank a GE Money Auto, a to již od roku 1997. GE Money má tedy silné základy, na kterých můžete společně s nimi stavět.

Získejte až pět miliónů

Rozjeďte vaše podnikání díky GE Money. Získejte nezajištěný provozní úvěr od 300 tisíc až do pěti miliónů. Navštivte stránky gemoney.cz a zažádejte si online o podnikatelský kontokorentní úvěr Flexi provoz. Výhodou tohoto úvěru je to, že se jedná o kontokorentní úvěr, tudíž úroky platíte pouze z opravdu vyčerpané částky. Pokud si zažádáte o úvěr online na gemoney.cz, dozvíte se do tří dnů, zda na něj máte nárok či nikoliv.

Komu je úvěr Flexi provoz určen

O úvěr si můžete zažádat, pokud máte ukončená minimálně dvě daňová přiznání vaší firmy, nejste v insolvenci, úpadku ani likvidaci, vaše sídlo firmy nebo vaše trvalé bydliště je na území České republiky a nejste v prodlení s platbami Finančnímu úřadu ani Státní správě sociálního zabezpečení. Více informací o úvěru můžete získat na gemoney.cz nebo na telefonní lince 224 443 636 či 844 111 145.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *